Work and Travel USA / Work and Study UK

O nás

Osobný rast, medzinárodné pracovné skúsenosti a kontakty, jazykové znalosti, cestovanie a úspešný štart kariéry našich klientov podložený excelentným zákazníckym servisom a osobnými skúsenosťami s účasťou na študijných, pracovných a výmenných programoch v zahraničí, to je

Across Agency

Zakladatelia spoločnosti Across Agency s.r.o. - bývalí majitelia úspešnej slovenskej agentúry s tisíckami spokojných klientov - pôsobia v sektore pracovných a študijných programov od roku 2004 a disponujú znalosťami, skúsenosťami a hlavne dlhodobými kontaktami s renomovanými zahraničnými partnermi potrebnými pre bezproblémové fungovanie novej spoločnosti.

Agentúru prevádzkujeme ako on-line business. Toto rozhodnutie je podložené predovšetkým prevádzkou on-line klientského informačného systému, ktorý umožňuje klientom vybaviť si účasť na progame rýchlo, pohodlne a jednoducho, bez ohľadu na to kde sa práve nachádzajú - doma alebo na cestách vo svete a dáva priestor pre portfólio programov za priaznivé ceny.

Hlavným cieľom spoločnosti Across Agency sú spokojní klienti. 

Aj preto sa na našu spoločnosť stále snažíme pozerať ich očami a poskytnúť im maximálnu podporu pre realizáciu ich snov o živote, práci, štúdiu a cestovaní v zahraničí.

Našou špecializáciou sú zahraničné stáže, pracovné, študijné, resp. pracovno-študijné programy do USA, Kanady a UK.

Spolupráca Across Agency s partnerskými organizáciami v zahraničí je limitovaná na partnerov s dlhoročnými skúsenosťami a vynikajúcimi výsledkami, čo je samo o sebe zárukou kvality a serióznosti našich služieb.

Vyskúšajte, neoľutujete!

Ján Kuzma - výkonný riaditeľ
Jana Kuzmová - programový manažér

Nájdete nás tiež na:

HORE