Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v USA Internship USA Hospitality

Internship USA Hospitality

Internship USA Hospitality

Programový poplatok len 1699 USD - nikdy nebol lepší čas zúčastniť sa programu Internship USA!

Účastník programu má partnerskou organizáciou v USA zabezpečené umiestnenie k hostiteľskému subjektu v turisticky atraktívnych lokalitách Floridy, Californie, New Yorku, Colorada, Texasu, Virgínie, Vermontu, Georgie a mnohých ďalších po celých USA, do exkluzívnych hotelov ako sú Marriott, Ritz Carlton, Hilton, Sheraton, Hyatt, Four Seasons a ďalšie luxusné 4 a 5 hviezdičkové hoteli a country kluby.

Umiestnenie je  v oblastiach Food and Beverage, Front Office a Room Divissions, Culinary. Účastník programu sa počas trvania programu v USA zúčastňuje certifikovaných on-line školení v oblasti hotelového manažmentu a dostáva hodinovú mzdu, ktorá je približne na takejto úrovni: 

 • pozície Food and Beverage začínajú približne na $12.00 - $13.00/hod., resp. $5.00 - $5.44/hod. plus sprepitné,
 • pozície Front Office začínajú približne na $12.00 - $13.00/hod.,
 • pozície Culinary začínajú približne na $12/hod.

   

Aktuálne pracovné pozície

Platové ohodnotenie sa môže mierne líšiť v závislosti od konkrétneho hostiteľského subjektu a je presne špecifikované pred pohovorom s hostiteľským subjektom. Na pozíciách so sprepitným je možné denne zarobiť cca. 100 - 200 USD.

Ubytovanie je zabezpečované hostiteľským subjektom.

A toto všetko za veľmi dobrú cenu len 1699 USD.

poplatok pri podpise zmluvy 35 EUR
programový poplatok
 1699 USD

Programový poplatok zahŕňa:

 • zabezpečenie umiestnenia u hostiteľského subjektu
 • poradenstvo a asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
 • vybavenie DS-2019 formulára potrebného na vystavenie J-1 víz
 • poskytnutie kompletných a praktických informácií o živote v USA nevyhnutných pre pobyt v USA
 • poradenstvo a asistenciu pri žiadaní o víza na americkej ambasáde - každý žiadateľ sa musí zúčastniť osobného pohovoru na americkej ambasáde
 • sprostredkovanie spiatočnej letenky do USA
 • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou v USA
 • asistenciu pri navrátení daní

Ostatné poplatky:

 • on-line školenia zabezpečované partnerskou organizáciou v USA vo výške 125 USD/mesiac
 • poplatok za špeciálnu požiadavku 200 USD – napr. umiestnenie dvojice
 • povinné poistenie vo výške 1,45 USD/deň
 • poplatok za žiadosť o udelenie víz na americkej ambasáde vo výške 160 USD
 • poplatok za SEVIS systém vo výške 220 USD
 • spiatočná letenka do USA cca. 600 - 1 000 EUR
 • hotovosť pri vstupe do USA cca. 2 000 USD

Pre účastníkov sú pripravené štrukturované tréningové plány, ktoré sa líšia pre jednotlivé oddelenia. Po ich splnení každý účastník získava Certifikát o úspešnom absolvovaní praktického aj teoretického tréningu od našej partnerskej organizácie v USA. Zastúpené sú nasledovné oddelenia:

Food and Beverage
Účastníci programu sú zasvätení do základných úkonov a činností v rámci prevádzky oddelenia Food and Beverage v americkom hotelierstve, pričom môžu vykonávať prax vo výrobnom procese, nákupe atď. Cieľom je nadobudnutie skúseností a zdokonalenie zručností potrebných pre riadenie a prevádzku Food&Beverage oddelenia. Takto definovaný cieľ je postavený na základoch štrukturovaného tréningového programu zostaveného americkou partnerskou organizáciou s dlhoročnými skúsenosťami. Tréning sa zameriava na oblasti ako štandardy služieb, riešenie sťažností, tímovú prácu a celkové oboznámenie sa s pozíciou, s cieľom pochopiť jej riadenie a celkovú úlohu v prevádzke. Praktické úlohy môžu zahŕňať: server assistant, host/hostess, food service, room service, beverage service, banquet/catering service.

Front Office a Room Division
Táto pozícia ponúka účastníkom príležitosť porozumieť procedúram a dennej prevádzke oddelenia hotelových služieb pre hostí. Takto definovaný cieľ je postavený na základoch štrukturovaného tréningového programu zostaveného americkou partnerskou organizáciou s dlhoročnými skúsenosťami. Tréning sa zameriava na oblasti ako štandardy služieb, riešenie sťažností, tímovú prácu a celkové oboznámenie sa s pozíciou, s cieľom pochopiť jej riadenie a celkovú úlohu v prevádzke. Praktické úlohy môžu zahŕňať: front desk, reservations, concierge, PBX, retail, intro to housekeeping supervisor.

Culinary
Táto pozícia poskytuje účastníkom programu príležitosť získať praktické skúsenosti počas tréningu v prevádzke kuchárskeho oddelenia v rámci hotelového priemyslu. Praktický výcvik môže zahŕňať prípravu jedla, omáčok, pečiva, dezertov, ako aj varenie, inventár a kuchynskú hygienu. Okrem toho sa tréning zameria na servisné normy, nákup a náklady na potraviny, zdravie a bezpečnosť, tímovú prácu a celkové oboznámenie sa s pozíciou, s cieľom pochopiť jej riadenie a celkovú úlohu v prevádzke.

HORE