Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v UK

Príbehy účastníkov

Adam

Work and Travel USA

Najlepšie leto môjho života

Volám sa Adam a vďaka agentúre Across Agency som mal možnosť na programe Work and Travel USA zažiť najlepšie leto v živote.

Agentúra Across Agency mi bola počas celého procesu od registrácie do programu, celého spracovanie potrebnej dokumentácie, absolvovania pohovorov, udelenia víz až po zaobstaranie leteniek absolútne nápomocná. Pri akejkoľvek mojej otázke som VŽDY dostal rýchlu a milú odpoveď. Doteraz si pamätám, aký stres som mal pred svojím prvým pohovorom s mojim budúcim zamestnávateľom. Pani Kuzmová, si na základe týchto faktov so mnou vyskúšala dva, tri pohovory na "nečisto" a do pohovoru s budúcim zamestnávateľom som vstupoval absolútne uvoľnený a bez stresu.

Svoje leto som strávil v Južnej Karolíne, konkrétne v Myrtle Beach ako oceánsky plavčík. Práca oceánskeho plavčíka ma nesmierne napĺňala. Bola to práca plná pohybu a akcie, ale taktiež veľa vzdelávania, zodpovednosti a rozvahy. Jednoducho práca, ktorá vám dá široké spektrum kvalít aj do života mimo pláže. Podpora zo strany zamestnávateľa, istota zo strany agentúry Across Agency a moja vášeň k tomuto povolaniu sa postarali o to že, na konci leta som sa stal najlepším nováčikom sezóny. Plus, keď sa to všetko spojí s úžasnou partiou ľudí, s ktorými som býval, pracoval, žil a s mojou prvou medzinárodnou letnou láskou, tak z toho nemôže vzniknúť nič iné, ako len najlepšie leto môjho života.

Každému človeku, ktorý ešte stále váha či sa vydať na "leto svojho života" môžem vrelo odporučiť, aby do toho išiel a samozrejme, aby do toho išiel cez agentúru Across Agency.

Adam

HORE