Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v UK

Príbehy účastníkov

Bianka

Work in UK

Spoluprácu s vami hodnotím celkovo super, naozaj rýchla komunikácia, môj príchod do UK bez problémov, mala som všetky potrebné inštrukcie. V práci žiadne komplikácie, všetko vybavené, takže v poriadku.

Čo sa týka hotela Regency Park,  kolektív tvoria väčšinou zahraniční zamestnanci, veľmi nápomocní a ochotní všetko vysvetliť. Občas sa mi ale zdá, že ja a moja spolubývajúca z ČR - Adela pracujeme najviac, resp. snažíme sa z toho urobiť 4 hviezdičkový hotel. Haha, vtipkujem. Ale myslím, že chápete ako to myslím.

Manažment je taktiež veľmi milý, ochotný a chápavý. Ak sa stane nejaká chyba, nie sú nahnevaní. Aj mne sa už stalo počas busy vecera, že som poplietla objednávku a vôbec som si to nevšimla. Manažér prišiel za mnou, povedal mi to, ukázal a objednávku upravil. Pokojne bez akejkoľvek prehnanej reakcie, či kázne. Ale taktiež vedia oceniť vašu prácu a sú schopní Vám cely deň hovoriť, že ste amazing 😁

Takže zatiaľ pre mňa rozhodnutie ísť do toho s vami bol veľmi dobrý krok. Som spokojná a verím, že to nebude inak ani s Internshipom v USA :)

Bianka, UK

HORE