Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v UK

Príbehy účastníkov

Kubat

Work and Study Canada

Veľmi pekne ďakujem agentúre Across Agency za podporu v procese zabezpečovania mojej účasti na študijno-pracovnom programe Work and Study Canada vo Vancouveri.

Skúsenosti s touto agentúrou boli výlučne pozitívne. Ich profesionalizmus a promptnosť pri spracovaní všetkých dokumentov počnúc prihláškou a končiac žiadosťou o víza na kanadskej ambasáde vo Viedni Kanade si zaslúžia najvyššie hodnotenie. Svedčí o tom najmä fakt, že o víza som úspešne žiadal ako cudzí štátny príslušník (Kirgizsko) s prechodným pobytom na území Slovenska. Zamestnanci agentúry venovali pozornosť všetkým detailom, podrobne mi odpovedali na všetky otázky a poskytli komplexnú podporu.

Vďaka ich úsiliu som sa cítil sebavedomo aj po prílete do samotného mesta Vancouver, kde som si po začatí štúdia našiel veľa nových priateľov. Škola samotná - kvalita štúdia a pedagogický personál je na vysokej úrovni a Vancouver je proste nádherný a už mi prirástol k srdcu. Na programe sa mi veľmi páči a dôležité je najmä to, že na program si viem zarobiť, vzhľadom k tomu, že program má už od začiatku aj pracovnú časť.

Aj pri neočakávaných zmenách v mojich plánoch, keď som sa rozhodol zmeniť a predĺžiť môj program na dvojročný Business Foundations program, Across Agency pokračovala v tom, že bola spoľahlivým partnerom, pomáhajúc mi s prípravou ďalších dokumentov, a žiadosťou o predĺženie povolení na štúdium a prácu, hoci to nebolo súčasťou ich povinností.

Som veľmi vďačný za ich podporu a možnosť splniť si ďalší svoj sen o štúdiu a práci v Kanade.

Na záver chcem teda dodať, že ak hľadáte cestu ako sa dostať do Kanady s možnosťou študovať aj pracovať, tak Across Agency a ich program Work and study Kanada je určite tá správna voľba.

Kubat

HORE