Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v UK

Príbehy účastníkov

Martina

Work and Study Canada - Digital Marketing

05.09.2023

Ozývam sa po dlhšej dobe. Strašne si tu užívam a je mi krásne. Práca je fantastická, stretla som milión kamarátov z celého sveta… je to ako sen byť tu. Toto bude rok, na ktorý nikdy nezabudnem :)  a to aj vďaka vám :) 

--------------------------------------

18.04.2023

Moje novinky : v nedeľu som si bola zabehnúť Vancouver Sun Run. Tento event je tu jeden z najväčších v roku. Viac než 32 000 bežcov z celého sveta sa zúčastnilo. Ja som skončila na 9997 mieste :) čiže v prvej 10 000 bežcov. Teším sa moc :) U mňa nebolo dôležité vyhrať, ale dobehnúť živá do cieľa :)
 
A včera som mala svoj prvý pohovor so zamestnávateľom. Mám z neho super pocit. Majú mi dať vedieť koncom týždňa. Ale ak ma aj nezoberú, nevadí. Skúsila som a som na seba fakt pyšná, že som ho dokázala urobiť. Moc mi to urobilo radosť :) Angličtina sa mi zlepšuje každým dňom :) Veľmi veľmi ma to nabíja energiou keď vidím ten progres.
 

--------------------------------------

03.02.2023

Posielam dve krásne fotky.

Jednu z NHL zápasu Vancouver Canucks, kde som cela šťastná prešťastná si užila zápas. A druhá fotka je z večere z Tower vo Vancouver, kde je krásny výhľad.

Inak, v škole som web stránku, aj test zvládla na Jednotku :) prvý mesiac úspešne za mnou :) veľmi sa teším.

Som tu veľmi šťastná a o to mi išlo.

Pozdravujem z krásneho Vancouveru.

Maťka

HORE