Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v Anglicku

Práca v zahraničí - Najnižšia cena široko ďaleko - len 299 GBP!

Práca v Anglicku - Work in UK

Letný aj celoročný program - Práca v UK!

Láka ťa život v zahraničí? Túžiš zanechať stereotyp a skúsiť niečo nové? Otestovať čo vieš dokázať?

Práca v Anglicku, samostatnosť, nezávislosť a finančná sloboda.

 • Chceš žiť a pracovať v zahraničí?
 • Získať cenné pracovné skúsenosti a zdokonaliť znalosť angličtiny?
 • A samozrejme si aj slušne zarobiť?

Ak áno, tak si na správnom mieste!

Máme pre teba pracovný program v Anglicku s možnosťou umiestnenia v rámci celého UK, širokým spektrom pozícií v oblasti hotelierstva a reštauračných služieb, dĺžkou program od 3 do 12 a viac mesiacov a rýchlym vybavovacím procesom.

Inšpiruj sa príbehmi našich klientov, ktorí už program absolvovali tu.

Galéria niektorých zamestnávateľov pre program Work in UK - v ponuke aj  4-hviezdičkové hotely

poplatok pri podpise zmluvy 35 EUR
programový poplatok
 299 GBP

Programový poplatok zahŕňa:

 • zabezpečenie umiestnenia a ubytovania u hostiteľského subjektu
 • poradenstvo a asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
 • poskytnutie kompletných a praktických informácií o živote v UK nevyhnutných pre pobyt v UK
 • sprostredkovanie spiatočnej letenky do UK
 • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou v UK
 • asistenciu pri navrátení daní

Ostatné poplatky:

 • poistenie v zahraničí - 2 alternatívy podľa preferencie klienta a dĺžky pobytu (odporúčané je komplexné poistenie) - a) denná sadzba - 1,05 EUR/deň len liečebné náklady alebo 1,53 EUR/deň komplexné cest. poistenie; b) ročná sadzba bez prerušenia - 75,20 EUR len liečebné náklady alebo 121,6 EUR komplexné poistenie
 • doprava do UK vo výške cca. 50 EUR až 100 EUR - suma závisí od formy dopravy (väčšinou nízkonákladová letenka) a aktuálnej ceny a bude presne špecifikovaná v čase rezervácie
 • odporúčaná hotovosť pri vstupe do UK min. cca. 500 - 600 GBP

Program Work in UK je pracovným programom, prostredníctvom ktorého môžeš spoznať anglickú kultúru, krajinu, ľudí a spôsob života v UK, získať zaujímavé pracovné skúsenosti, nadviazať v UK nové kontakty a samozrejme prehĺbiť a zdokonaliť znalosť anglického jazyka. Naviac, ak si šikovný a usilovný môžeš si zarobiť aj zaujímavé peniaze!

Umiestňujeme v pestrej škále hotelov od malých, rodinných až po veľké hotely, ktoré sú súčasťou veľkých reťazcov. Lokality sú predovšetkým vo vidieckych oblastiach, na hranici vidieku a mesta, resp. v turisticky atraktívnych miestach ako napr. Cumbria.

Pozície, na ktoré umiestňujeme sú predovšetkým - food & beverage assistants, chamber persons / room attendants, kitchen assistants, night porters, receptionists, chefs.

Ubytovanie je zabezpečované priamo zamestnávateľom.

Dĺžka programu je v prípade letných programov 3-4 mesiace. V prípade programov mimo letnej sezóny je zamestnávateľmi preferovaná dĺžka program minimálne 5-6 mesiacov, ideálne dlhšie - pre pozície receptionist aspoň 12 mesiacov.

Pracovné ohodnotenie je v súčastnosti nasledovné:

25 rokov a viac - £8.72
21 -24 rokov - £8,20
18 -20 rokov - £6.45

Across Agency ti prostredníctvom partnerskej organizácie v UK zabezpečí umiestnenie  u anglického zamestnávateľa, všetky detaily programu - doprava, ubytovanie a poistenie, ako aj všetky asistenčné služby a plnú podporu počas celej doby trvania programu.

Ak chceš vedieť viac, stačí keď nás skontaktuješ a radi ti odpovieme na tvoje otázky a pomôžeme s výberom programu.

 • vek minimálne 18 rokov
 • znalosť angličtiny aspoň na pokročilej úrovni

Ak vyššie uvedené podmienky znalosti angličtiny nespĺňaš, ale aj napriek tomu by si chcel ísť do Anglicka, pozri sa na program Work and Study UK, kde sú podmienky účasti nastavené menej náročne a angličtinu si možeš zdokonaliť aj kurzom angličtiny.

 • jeden z najnižších programových poplatkov na trhu
 • široká ponuka pozícií - food & beverage assistants, chamber persons / room attendants, kitchen assistants, night porters, receptionists, chefs - podľa aktuálnej dostupnosti môžu byť k dispozícii aj pozície s vyššou hodinovou mzdou, nadčasmi, stravou zdarma či nižšou cenou za ubytovanie resp. s ubytovaním zdarma!
 • mnohoročné skúsenosti s programom Work in UK - od roku 2012
 • možnosť umiestnenia párov na jednom mieste
 • skúsený a spoľahlivý partner v UK
 • rýchly vybavovací proces trvajúci 2-4 týždne
 • osobné internetové stránky klienta na pohodlné a jednoduché sledovanie celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti na programe
 • skúsení osobní poradcovia, bývalí účastníci programov v UK
 • asistencia pri navracaní daní

Toto a ešte viac môžeš mať.

Registrácia do program
Ako prvý krok je potrebné sa do programu zaregistrovať. Urobíš to jednoducho a rýchlo tak, že vyplníš on-line registračný formulár na našej web stránke. Samozrejme ak pred registráciou potrebuješ podrobnejšie informácie o programoch ako sú dostupné na našich stránkach, bez váhania nás kontaktuj.

Vstupný pohovor s AA
Pohovor je telefonický - my skontaktujeme Teba vo zvolenom čase. Pohovor je jednoduchý a má 2 základné časti. V prvej preberieme akékoľvek otázky, ktoré ešte budeš mať v súvislosti s programom a vyjasníme všetky potrebné detaily programu. V druhej časti overíme tvoju znalosť angličtiny, či je dostatočná pre potreby programu.

Podpísanie Zmluvy
Po úspešnom absolvovaní pohovoru, Ťa zaradíme do programu. Podpíšeš Zmluvu o účasti na programe a faktúru na 1. splátku programového poplatku. Zmluvu si starostlivo preštuduješ a po jej podpise ju zašleš na našu adresu.

Príprava Programovej dokumentácie a telefonické pohovory
Všetky ostatné kroky budú vykonávané prostredníctvom osobných stránok. Všetko bude veľmi podrobne rozvedené na osobných stránkach a bude tam aj množstvo vzorových dokumentov a ďalších užitočných vecí. V jednotlivých krokoch si skompletizuješ programovú dokumentáciu a absolvuješ telefonický pohovor so zástupcom nášho partnera v UK a/alebo zástupcom zamestnávateľa.

Úhrada programových poplatkov
Po skompletizovaní programovej dokumentácie je splatná 2. splátka programového poplatku. Následne Tvoju programovú dokumentáciu aj s programovým poplatkom zašleme partnerovi do UK. Zároveň Ti podľa Tvojich požiadaviek rezervujeme letenku do UK.

Obdržanie uvítacieho a informačného balíka a odchod do UK
Ešte pred odchodom do UK Ti zašleme uvítací a informačný balík, kde Ti budú poskytnuté dôležité informácie o programe a živote v UK, nevyhnutné pre úspešné absolvovanie programu. Nasledovať bude vytúžený odlet do UK.

Pohovor je jednoduchý a vedený v priateľskej atmosfére. Na základe neho určíme tvoju úroveň znalosti angličtiny, ako aj to či spĺňaš podmienky účasti na programe. Akékoľvek poplatky sa platia až po úspešnom pohovore.

Do programu je možné sa registrovať počas celého roka - pre krátkodobé letné programy v trvaní minimálne 3 mesiace sú nástupy počas mesiacov máj, jún, júl. Vybavovací proces je pomerne rýchly a trvá približne 2-6 týždňov.

Predovšetkým food & beverage assistants, chamber persons / room attendants), kitchen assistants, night porters, receptionists, chefs.

Možnými zamestnávateľmi môžu byť ako veľké päť hviezdičkové hotely, tak aj rodinami vlastnené bed and breakfasts, pracujeme s nezávislými hoteliérmi ako aj s veľkými hotelovými skupinami.

Nie. Hostiteľský subject, teda zamestnávateľ, ktorý poskytne klientovi pracovnú ponuku, ho zamestná priamo. My sme náborová agentúra.

Uchádzači nepotrebujú nevyhnutne plynulú angličtinu. Avšak úroveň znalosti anglického jazyka určí typ pozície, na ktorý sa kvalifikujú. Pozície, kde je klient v priamom kontakte s verejnosťou vyžadujú pokročilú úroveň znalosti anglického jazyka. Uchádzači s nižšou úrovňou znalosti anglického jazyka musia prijať pozície, kde nie sú v priamom kontakte so zákazníkmi, ako pozície typu housekeeping a kitchen porter. Všetci uchádzači musia prejsť pohovorom v anglickom jazyku.

Väčšina umiestnení je aspoň na 5-6 mesiacov, okrem práce počas leta, ktorá je min. na 3 mesiace.

Približná mzda sa odvíja od minimálnej mzdy v UK. Aktuálne info o minimálnej mzde v UK je tu ....

32 - 40 hodín za týždeň, v závislosti od aktuálnych potrieb hostiteľského subjektu.

Väčšina zamestnávateľov ponúka ubytovanie klientov v areáli hotela, resp. zamestnávatelia vlastnia budovy v blízkosti miesta práce, kde je zabezpečené ubytovanie pre zamestnancov. Pred nástupom do práce budú klienti informovaní o ubytovaní, ktoré je k dispozícii.

Dokumenty a ich vzory budú poskytnuté po podpise zmluvy, teda krok za krokom. Jedná sa o prihlášku, CV, cover letter, 2 referencie, fotku tváre s úsmevom, kópia pasu, kópie relevatných diplomov, pokiaľ klient študoval vo sfére hotelierstva.

Každý zamestnávateľ má svioje interné pravidlá, ktoré budú špecifikované pri zabezpečení pracovnej pozície. Pokiaľ uniforma nie je zabezpečená, všeobecným pravidlom je vziať si so sebou čierne nohavice/sukňu, bielu košeľu a čierne formálne topánky.

Áno. V prípade, keď klient potvrdí záujem o pozíciu a úspešne absolvuje možný pohovor so zamestnávateľom, zamestnávateľ zašle jednoduchý dokument potvrdzujúce detaily pracovnej ponuky pre klienta. Klientovi bude zaslaný tento formulár prostredníctvom našej agentúry.

Ako súčasť komplexných služieb ti naša agentúra zabezpečí letenku v najlepšej možnej cene, ktorá bude zohľadňovať tvoje preferencie.

HORE