Work and Travel USA / Work and Study UK
Praca v UK

Vrátenie daní - Tax Refund

Vrátenie daní - Tax Refund

Ako súčasť našich služieb zabezpečujeme pre klientov cenovo dostupný spôsob žiadania o navrátenie daní zaplatených počas účasti na programe v zahraničí.

Požiadať o vrátenie daní môžete pohodlne prostredníctvom našej spoločnosti, a to buď vo forme vlastného podania BASIC balíček, resp. komplexného podania PREMIUM balíček, kedy celý proces zariadime za Vás my.

Cena BASIC balíčka je 39 EUR (s pomocou aplikácie si vyplníte si daňové priznanie a sami si ho zašlete na daňový úrad) a cena PREMIUM balíčka ja 99 EUR (spracujeme vaše daňové priznanie, doručíme Vám ho a Vy ho odošleme na daňový úrad, plus máte k dispozícii zákaznícku podporu) - tento variant odporúčame vzhľadom na zložitosť správnej realizácie všetkých krokov procesu žiadania o vrátenie daní.

V prípade komplexného balíčka viete využiť Zľavový kód ACROSS5 pre dodatočnú zľavu 5 EUR.

Registračný formulár - Vrátenie daní z USA

Adresu registračného formulára, ako aj zľavový kód možete voľne šíriť a sprístupniť ho aj Vašim známym a kamarátom, ktorí majú o službu záujem.

Pre doplnenie ešte upresníme, že k daňovému priznaniu budete potrebovať W-2 formulár, ktorý obdržíte od zamestnávateľa približne vo februári. Celú agendu je vhodné zriešiť/registrovať sa po obdržaní W-2, keď sa daňové priznanie podáva. Potom už len čakáte šek s navrátenou sumou, ktorý Vám bude poštou doručený domov.

Registračný formulár - Vrátenie daní z Kanady

Cena balíčka je od 99 EUR - v  tomto prípade sa jedná o konzultáciu s daňovým špecialistom, pričom každý prípad je nacenený individuálne podľa klientovej konkrétnej situácie a požiadaviek.

HORE